1 / 7
MacBook Pro 16" i7 16GB (2013)
550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 12:43

Тетово / Тетово

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava MacBook Pro. Laptopot e odlicno socuvan.
2.4 Ghz Quad-Core Intel Core i7
16GB 1600MHz DD3 RAM,
256GB SSD
NVIDIA GeForce GT 650M 1 GB
Godina na proizvodstvo: 2013

+ Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Адаптер (vrednost 45 EUR) odi so laptopot

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

blissdv
Потврден огласувач
070256491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам