1 / 8
Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany
900 €
Цената е фиксна
04.08.2022 14:56

Штип / Штип

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i originalno. Za po detalni specifikacii poglednete na slikite. Novi se 855evra od zvucnik. Cenata e 900e za dva zvucnika fiksna, za po nisko ne zvonete.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
070960233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам