1 / 2
HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )
18.500 МКД
Со вклучен ДДВ
11.01.2023 15:37

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI...
HARD DISK WD RED PRO 14TB ( ХАРД ДИСК )

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB

13499 МКД

SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

21599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам