1 / 7
Laptopi(Laptop) Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512)
По Договор
17.06.2022 16:48

Тетово / Тетово

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodavaat 3 Laptop Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512) :
Specifikacii:

****12.5 " Lenovo Thinkpad x220****

-Display :12.5-inch IPS
-Processor: Intel Core i5-2450M
-VGA:Intel GMA HD 3000 Graphics.
-RAM: 4Gb
-SSD:120Gb
-Battery -OK (nad 2 casa)
-Problem so sound

****14" Lenovo Thinkpad L412****

-Display :14-inch
-Processor: Intel Core i5-430m
-VGA:Intel Integrated
-RAM: 4Gb
-HDD:1tb
-Battery -OK( nad 2 casa)

****15.6" Lenovo Thinkpad L512****

-Display :15.6-inch
-Processor: Intel Core i5-520m
-VGA:Intel Integrated
-RAM: 4Gb
-HDD:1tb
-Battery -OK (nad 2 casa)

Laptopite se vo odlicna sostojba so ispravni baterii, instalirani so Windows 10 i site potrebni programi ,po zelba moze da se instalira i Windows 11.


Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

PC
Потврден огласувач
070279710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам