1 / 9
Fiat Ducato 2.3 Hdi 7 Sedista Kamjoneta Doka
По Договор
20.07.2022 20:52

Скопје Центар / Скопје

FIAT DUCATO 2.3 HDI - 7 SEDISTA
2008 GOD
RADIO
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
ABS AIRBAG ESP
6 BRZINI + R
SOCUVAN
STEGNAT
EXTRA SOSTOJBA
DONESEN OD GERMANIJA
IMA SITE PLATENI DAVACKI DO REGIS
SE VOZI SO .B. KATEGORIA

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

070 632 600 - 071 701 187
Потврден огласувач
070632600 071701187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам