1 / 1
Golf 4 katalizator
1 €
21.03.2023 21:36

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam kompleten katalizator ispraven za golf 4 izvaden e od 1.9 116 ks tel za kontakt 071519365

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
071519365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам