1 / 12
SE IZDAVA DELOVNO-STANBENA ZGRADA VO CENTAR KAJ KATOLICHKA
9 €
16.06.2022 16:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ШИФРА- 349

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВА станбено-деловна зграда во Центар во близина на Католичка црква. Зградата располага со приземје со двор, 3 ката за канцелариски простории и 3 ката наместени за престојување, модерно опремени кујни и тоалети на секој кат. Поседува противпожарен систем, видеодомофонија, рецепција и сопствен паркинг.
* Постои можност за промена на деловите наменети за канцеларии/сместување.

- 800м2
- сопствено греење
- приземје 100м2 со двор 130м2
- 3 ката со 350м2 за канцеларии
- 3 ката со 350м2 наместен простор за сместување
- Сопствен паркинг 200м2
- Модерно опремени кујни и тоалети на секој кат
- Противпожарна централа
- Видеодомофонија
- Лифт
- Рецепција

цена: 9еур/м2 + режиски трошоци

☎ 075 424 130
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

Dvosoben stan vo Centar, Kapishtec - Zebra

300 €

PREKRASNA KUKJA VO BARDOVCI

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам