1 / 8
Red Bull 60ml Tecnost za Vape i elektronska Cigara
200 МКД
23.09.2022 23:00

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Red Bull течност за електронски цигари
Никотин 3%
70%ВГ 30% ПГ

60мл

Во 2 варијанти
Ред Бул Класик и Ред Бул Тропик

200 ден од за 60мл


за достава низ МК по карго доплата е 150 ден


Линк кон сите течности http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=411043

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Tobacco 60 ml Tecnosti za elektronski cigari i Vejp

400 МКД

10ml Beznikotinski Tecnosti za elektronski cigari Vape

100 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам