1 / 1
Parceli vo blizina na EVN so razlicni kvadraturi
199 €
10.07.2022 01:47

Тетово / Тетово

Квадратура:

1374 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodazba na parceli vo blizina na EVN so različni kvadraturi.
Parcelite se na atraktivna lokacija, vo bluzina na EVN. Vkupna površina od 1374 m2, so moznost za celosna ili poedinečna prodazba.
Parcelite se so slednata kvadratura:
- Parcela 1 - 417 m2
- Parcela 2 - 407 m2
- Parcela 3 - 550 m2
Do parcelite ima doneseno stuja i voda


Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot

info ☎ 078/449-989 WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ATRAKTIVEN PLAC od 870m2 vo CENTAR

179999 €

ATRAKTIVEN PLAC so gotova dozvola za gradba *MARKICA* P+2+P

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам