1 / 1
smirgli za parket abrazivi Karbosan шмиргли за паркет
15 €
31.03.2022 16:36

Охрид / Охрид

karbosan Едни од нај квалитетните шмиргли за паркети и дрвени површини во сите гранулации изработени од керамички гранули 70%потрајни

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

mert kom 2009 Dooel
Потврден огласувач
076466336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам