1 / 11
ULTRA COOL 60ml PREMIUM Tecnosti za Vape elektronska cigara
400 МКД
08.09.2022 22:11

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Премиум Течности
Одличен Премиум Вкус
Можна е бесплатна проба на течностите на лице место со вашиот вејп

Blueberry Ice
Mango Ice
Lemonade Ice
Cola Ice

Freebase 3mg 60ml
50%VG 50%PG
Ultra Cool by Malezija
Watermellon Ice

Цена 400 ден 60мл

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Salt Nic 35mg 30ml Tecnosti za Elektronski Cigari by YOGI

300 МКД

100ml TOBACCO Tecnost za Vape Elektronska Cigara

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам