1 / 3
Bandazi za bmw 5x120 17ki zamena 18ki
3 €
11.05.2022 10:09

Дебар / Дебар

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

50

Дијаметар на гума:

17

Prodavam bandazi so novi gumi za bmw 17 ki zamena za 18ki moze 070 992 680
070 992 680 barajte na ovaj broj

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Armon
Потврден огласувач
071927400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам