1 / 1
LETVA za Harmonika
6.000 МКД
21.01.2023 17:22

Гази Баба / Скопје

Prodavam koristena LETVA so 2 shure beta 58 mikrofonski glavi .Letvata e kupena od Srbija od Lazar info 078349356

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

ilce
Потврден огласувач
078349356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам