1 / 1
Факс Panasonic KX-F780
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 18:44

Неготино / Неготино

Се продава факс Panasonic KX-F780 со дигитална секретарка , во исправна состојба .

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Останато

Се продава од:

Лазар
Потврден огласувач
076444715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам