1 / 2
Телефонска централа Panasonic KX-TA308
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 09:39

Неготино / Неготино

Се продава телефонска централа Panasonic KX-TA308 со мастер телефон Panasonic KX-T7730 , во исправна состојба .

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Останато

Се продава од:

Лазар
Потврден огласувач
076444715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам