1 / 3
SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON
50 €
Денес 10:23

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

974 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno istata e vo gradezen reon i poseduva imoten list.Vo blizina na Almero i Bursa.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boro
Потврден огласувач
070314382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам