1 / 4
PRODAVAM PLUG VOGEL
2.490 €
19.12.2022 12:52

Свети Николе / Свети Николе

Се продава тробразден плуг Vogel со тркалце, произведен 2010 год.
Контакт тел: 077/651-712

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
077 651 712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам