1 / 3
ФЛИПЧАРТ ТАБЛА 70 x 100
1 €
19.06.2022 14:21

Битола / Битола

Се продава Flipchart Table
Димензии на таблата се 100цм Х 70цм

Таблата има ногарки кои се подесиви по висина/длабина.

- површина од меламин без рамки
- магнетна основа
- држач за маркери
- макс. висина: 176см / 190см

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Blagojche
Потврден огласувач
075 632 572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам