1 / 5
DISTANZERI 63.3 /60.1
1.000 МКД
21.08.2022 00:08

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DISTANZERI ZA ALUMINSKI FELNI 63.3//60.1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
070314570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам