1 / 12
WV PASAT 19TDI 110KS SO FUL OPREMA
2.555 €
19.05.2022 19:07

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

3 kw / 4 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Servisirana registirana do 12 2022 novi gumi cena za kes 2500e posledno jas sum vo germanija za kontak 078374336 mirce kolata ke se prodava posle 15 juni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goranco
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам