1 / 5
MOUNTAIN BIKE 26"
400 €
Цената е фиксна
23.09.2022 21:44

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Prodavam mountain bike marka "RAM" dimenzija 19" so sram menuvaci i salteri. Preden amortizer rockshox dart 2. Vozen e okolu 2500km vkupno. Trkala alex rims so maxxis gumi.
Hidraulicni kocnici so avid diskovi, predna shimano 445, zadna avid juicy 5.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
075322122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам