1 / 4
Yamaha rx-v663 pojacalo, zasiluvac, avr
150 €
Цената е фиксна
01.09.2022 13:22

Струмица / Струмица

Se prodava Yamaha rx-v663 kompletno so originalno dalecinsko i mikrofon za avtomatsko podesuvanje. Specifikacii na linkot: https://www.hifiengine.com/manual_library/yamaha/rx-v663.shtml

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Mato
Потврден огласувач
075449494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам