1 / 1
Bocva Бочва za vino rakija 350 litri 4500 denari
4.500 МКД
Цената не е фиксна
01.12.2022 18:42

Битола / Битола

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto

Bocva Бочва za Vino 350 litri upotrebena samo nekolku pati so grozje solidno socuvana, odlicna za domasno vino

Se prodava bideki ne se koristi poveke (slikata e od internet)

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

Classic Cars Sales Mkd
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам