1 / 3
Продавам женски сити велосипед
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 14:36

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Се продава женски сити велосипед..солидно зачуван и одржуван..

Информации на телефон 075 329 133
Марјан

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
075329133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам