1 / 3
JBL L-50 Made in USA. SSSS
650 €
Цената е фиксна
28.11.2022 13:14

Кисела Вода / Скопје

JBL L-50 zvučnici od domasna kolekcija Made in USA od dalecna 1979 godina............. cena 650 eur. (fiksno). So mrezi.

ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам