1 / 9
prodavam laptop tablet HP ELITE X2 1011
150 €
22.07.2022 14:05

Аеродром / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Prodavam laptop tablet HP ELITE X2 1011 2in1 vo ispravna sostojba raboti celosno kako tastaturata taka i tabletot hdd ssd 128GB ram RAM 4GB

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
077844282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам