1 / 11
Masina za proizvodstvo na betonski blokovi i bekatoni
40.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2022 12:53

Куманово / Куманово

2 Mashini edna za blokovi, edna za bekatoni
Kapacitet na blokovi - 5000 parcinja / 8h
Kapacitet na bekatoni - 250 kvad. / 8h
Mashinite se Polu Avtomatski
Pogon: Hidraulika
Mnogu malku se koristeni mashinite, kupeni se na novo vo Metalika, Srbija.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071208517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам