1 / 7
Velosipedi
53 МКД
24.06.2022 23:35

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Gradski zenski Mtb hibrid detski
S M L golemini
20 / 24 / 26 / 27. 5 / 29
Dostapni i drugi modeli
Velosipedite se servisirani i spremni za sezona
Ceni od 50€ do 500
Moze da se vidat na lice mesto

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Rechko
Потврден огласувач
078282869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам