1 / 6
Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi
По Договор
05.08.2022 11:37

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071933115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам