1 / 6
sistem MP3..BAS..CD-charger ..Radio ..Tape
6.000 МКД
24.06.2022 16:11

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

nov Aiwa N3 boost Bas vo sekoe vreme moze da se proveri bez zamena. Fiksna

077-719-399

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Doma
Потврден огласувач
077719399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам