1 / 7
Нова неотворена правосмукалка PHILIPS XC8349
33.000 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 14:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам стик правосмукалка PHILIPS XC8349, нова неотворена.

3 во 1
Чистење со вода
Користење-времетраење до 80 минути
LED светло на четката

ЦЕНА: 33.000 денари

контакт: 078370710

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Bozin
Потврден огласувач
078370710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам