1 / 6
LG CM2460DAB STEREO SISTEM PERFEKTEN OD SVAJCARIJA
5.800 МКД
Цената е фиксна
20.05.2022 09:55

Гази Баба / Скопје

LG CM2460DAB STEREO SISTEM BLUETOOTH USB AUX CD PERFEKTEN OD SVAJCARIJA VO CELOFAN KOMPLET VO KUTIJA SO DALECINSKO I SITE DODATOCI
Sistemot poseduva perfekten zvuk i bass ima usb bluetooth cd i dr. Full pakovanje vo kutija nov!!! Povekje specifikacii na sledniov link
https://www.lg.com/uk/speakers-sound-systems/LG-CM2460DAB 072239735 072239735 072239735 prakam po kargo!! Ekstra cena samo 5800 denari fiksno za ponisko ne zvonete!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
072239735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам