1 / 1
КОНСТРУКЦИЈА ЗА ХАЛА
55 €
Цената не е фиксна
01.04.2022 15:30

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Конструкцијата е сосема нова, неискористена.
400m2
Цена: 55еур м2

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Username_1
Потврден огласувач
071398224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам