1 / 1
Се продава куќа
14.000 €
01.04.2022 16:00

Демир Хисар

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

с. Стругово, Демир Хисар

Дворно место 400м2, село Стругово Демир Хисар

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Сашо Пупалевски
Потврден огласувач
075405395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам