1 / 3
WiFi IP – PTZ nadvoresna kamera 2 MP
1.990 МКД
Цената е фиксна
11.06.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

WiFi IP – PTZ надворешна камера со вградено IR светло за ноќно гледање и снимање

Има приклучок за мрежно поврзување преку кабел, но може да се конектира и преку безжичен интернет.

Има слот за мемориска картичка на кој може да се зачувува снимениот материјал (макс 64 ГБ)

Главата на камерата ротира за 355 степени лево и десно и 90 степени горе и долу

Се напојува преку адаптер од 12 волти кој доаѓа во комплет со камерата.

Преку софтвер инсталиран на вашиот телефон може дирекно да следите што се случува во просторијата во која е камерата.

Има микрофон и звучник преку кои може да се комуницира.

Снима во FULL HD резолуција

Водоотпорна

Поголем избор на камери и уреди за видео надзор имате на веб страницата www.mkmarket.mk

Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
Цена на карго 130 ден.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од: Претпријатие

MK market
Потврден огласувач
071713153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам