Преведувам
По Договор
01.04.2022 17:32

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Преведување

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Албански

Компјутерски вештини :

Многу добро

Судски преведувач Преведуваа од албански на македонски и обратно цена поволна

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
71501964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам