1 / 3
SE PRODAVA GARNITURA DOBRO ZACUVANA
8.000 МКД
Денес 19:01

Битола / Битола

GARNITUSATA SE SOSTOI OD TRI ELEMENTI
TROSED
DVOSED
FOTELJA
SOLIDNO ZACUVANI
MOZI DA SE VIDAT VO SEKOE VREME
JAVUVAJTESE NA OVAJ BROJ
- 075 385 128 - Zlate

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Sinisa
Потврден огласувач
075609507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам