1 / 7
Mercedes Eklas 240 Per Pjes Za Deloj
1 €
17.09.2022 12:38

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 240

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Per pjes
Za deloj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам