1 / 5
Traktor IMT 558
2.900 €
04.05.2022 08:07

Градско / Велес

IMT 558 vo odlična sostojba
Može zamena za IMT 539
Info.na 071 370 556 Saško

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
076702695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам