1 / 6
JEEP COMPASS 2.2 CRD MERCEDES MOTOR 100KW 136HP
По Договор
29.09.2022 10:41

Велес / Велес

Марка:

Jeep

Модел:

Compass

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Jeep Compass 2.2 CRD 2011
Sega prva registracija vo Makedonija.
Od oprema ima kozen volan i menuvac, elektricni stakla napred i nazad, elektricni retrovizori, greaci na sedista, tempomat, komandi na volan, ESP protiv prolizguvanje, Auto Hold, 2 rezervni kluca so dalecinsko, klima, aux, maglenki, alarm, fabricki zatemneti stakla, euro kuka. Napraven celosen servis ulje, site filtri, plocki.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078398447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам