1 / 12
Reflektor - Reflektori
4.200 МКД
4.500 МКД
08.05.2022 20:42

Аеродром / Скопје

Se prodavaat 3 reflektori
Namena : za izlozben salon ili domasna upotreba
Rotiraat
Novi ,ne se upotrebuvani
Made in finland


( Na plasticarska eden slicen vakov "made in china " se po 2700 den )

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
077559434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам