1 / 8
Piaggio Beverly
1.299 €
30.06.2022 14:13

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2002

Модел:

Beverly

Километри:

20000

Se prodava Piaggio Beverly 200cc.
Motorot e pali vozi redovno servisiran i odrzuvan.
Nov akomulator...... 1400e
071 213 683 Tale
071 213 683 Tale
071 213 683 Tale

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078412122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам