1 / 3
Samsung TAB A8
15.000 МКД
22.06.2022 07:55

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

Продавам НОВ неотпакуван таблет Samsung TAB A8 со 2 години писмена гаранција‼️
Плус оригинална заштитна маска на преклоп (Samsung TAB A8 Cover).

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
076439597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам