1 / 3
Se prodava orizna niva vo osojnica
1 €
10.06.2022 23:06

Виница / Виница

Квадратура:

1237 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se naogja blisku do selo Peklani pod KO BLATEC broj na parcela 1393
telefon za kontakt
07157355

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
078803138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам