1 / 4
Gradezna parcela / zemjishte
20 €
Цената е фиксна
01.08.2022 06:49

Битола / Битола

Квадратура:

1740 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshina od 1740 metri kvadratni povolno za izgradba na kukji.

Imoten List broj: 16545
KO Bitola 1/2
KP 15438
KP 15440/5

Dvete parceli se na eden imoten list

Kontakt: Robert - 075/919-737
047/221-300

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075919737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам