1 / 3
500GB HDD HITACHI
1.200 МКД
Цената е фиксна
17.07.2022 17:46

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Se prodava 2.5 500GB HDD za laptop marka HITACI
Potpolno zdrav mozhi da se vidi i na slikite

Kontakt: 076 473 174

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

FixMe Bitola
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам