1 / 2
ЗА ДЕЛОВИ
1 €
17.06.2022 14:23

Штип / Штип

ЗАСТАВА ТОВАТНО 3456
56W
1982год.
КОНТАКТ
ВОЈЧЕ 078/918-896 ВОЈЧЕ 078/918-896
ВОЈЧЕ 078/918-896

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Мане
Потврден огласувач
070210714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам