1 / 7
Mini Skrieni Spy Kameri
3.000 МКД
29.06.2022 16:27

Карбинци / Штип

Novi modeli wifi kameri so pregled preku telefonot od sekoe mesto.
Cena zavisna od modelot.
Kupuvanje samo na lice mesto vo Stip so testiranje na kamerata.
Cena zavisna od modelot

Ne dostavuvam po Kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

spy
Потврден огласувач
Samo na Viber 075978954 (brojot e isklucen)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам