1 / 12
Куќа во населба Ново Село
36.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 10:55

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

95 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Се продава куќа во Штип, во населбата Ново Село.
Приватизирана со чист имотен лист . Не е предмет на јавна расправа и не е заложувана.

Има 4 вградени плакари со длабочина од 1 метар, клима на првиот спрат и една клима на вториот спрат.
Куќата е на 30 метри од Тера Маркет и маркет Хенри.

Во близина е Ректоратот на Универзитетот Гоце Делчев, пешачката патека, музејот на восочни фигури, и паркот со игралиште под црквата Свети Спас.
Има детска градинка во околината, оддалечена на 5 минути одење.
Местото е мирно, улично осветлено и има одличен поглед од тераса 14м2.

На барање на купувачот, за истата цена, куќата може да се купи празна или со дел од намештајот.

ЦЕНАТА Е ЗА КЕШ И НЕ Е ФИКСНА!


телефон за контакт 071 - 270 - 690 Боца

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
032607670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам