1 / 7
Stan na Dzon Kenedi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2022 20:37

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Dzon Kenedi

Se prodava Stan 85 kvadrati na 8mi sprat polunamesten
Povekje info na 072 314 814

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

STEFAN HADZIJEVSKI
Georgi Pop Hristov 6/2-3
Потврден огласувач
078425035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам